Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Intermonti, Livigno

Italský hotel Intermonti v zimě

Poloha

4-hvězdičkový hotel Intermonti je postaven na okraji lesa (1.816 m.n.m.) s panoramatickým výhledem na údolí městečka Livigno. Centrum je vzdálené přibližně 1,5 km.

Stanice 4-sedačkové lanovky "Teola - Pianoni Bassi", stejně jako nejbližší sjezdovka, je od hotelu jen asi 200 metrů daleko (lyžařský areál Mottolino). V okolí najdete 40 km běžkařských tratí, zastávka skibusu je asi 20 metrů od hotelu.

Zařízení

Apartmány Chalet La Golp, Livigno

Italský apartmánový dům Chalet La Golp v zimě

Poloha

3-hvězdičkový apartmánový dům Chalet La Golp je umístěn v italském středisku Livigno, centrum je vzdálené asi 500 metrů, nejbližší lyžařský vlek 200 metrů. Zastávka skibusu je ve vzdálenosti 50 m.

Zařízení

Dům Chalet La Golp nabízí k ubytování 37 apartmánů ve 4 budovách se 3 patry. Dále k jeho zařízení patří výtah, bar, lyžárna, mini market a parkoviště.

Ubytování

Apartmány Livigno Ski, Livigno

Italské apartmány Livigno Ski v zimě

Poloha

Apartmány Livigno Ski se nacházejí v různých soukromých domech, a podle polohy jsou od centra italského střediska Livigno s restauracemi a obchody vzdálené 100 až 800 metrů.

Také lyžařské vleky a běžkařské stopy jsou různě vzdálené, většinou je to kolem 300 metrů, stejně jako zastávky skibusu (max. 200 metrů), který jezdí pro lyžaře zdarma.

Ubytování

Všechny apartmány jsou vybavené koupelnou se sprchou a WC, a zařízeným kuchyňským koutem s jídelním stolem. Parkování u domu je k dispozici pro ubytované hosty zdarma.

Hotel Pare, Livigno

Italský hotel Pare v zimě

3-hvězdičkový hotel Pare je umístěn na okraji střediska Livigno, na klidném místě, odkud se můžete velmi dobře dostat na ty nejkrásnější sjezdovky. Centrum obce s pěší zónou je vzdálené asi 15 minut pěší chůzí (cca 1,2 km).

Hotel leží hned vedle sjezdovky Giorgio Rocca skiareálu Teola / Mottolino, stanice lyžařského vleku Teola – Pianoni Bassi je za domem. Zastávka skibusu je přímo před domem. Nejbližší běžkařské stopy jsou ve vzdálenosti 100 metrů.

Hotel Interalpen, Livigno

Italský hotel Interalpen v zimě

3,5 hvězdičkový hotel Interalpen je nejvýše položeným hotelem v Evropě (2.200 m.n.m.). Nachází se u silnice s malým provozem k průsmyku Passo Foscagno, která spojuje Bormio a Livigno. Středisko Livigno s obchody "duty free", restauracemi, bary a nočním životem je vzdálené cca 15 km.

Nejbližší lyžařský vlek skiareálu "Tre Palle" je přibližně 4 km daleko, zastávka skibusu je přímo u hotelu. Hned vedle hotelu je také malé horské jezero. Bormio je vzdálené asi 20 km.

Apartmány Bernardo Cusini, Livigno

Apartmánový dům Bernardo Cusini v zimě

Apartmány Bernardo Cusini se nacházejí na klidném a slunném místě, u lyžařského vleku Palipert, s napojením do celé lyžařské oblasti Carosello. K místnímu centru střediska Livigno je to asi 3 km daleko. Nejbližší restaurace a obchody jsou v blízkosti ubytování.

Apartmánový dům nabízí parkování zdarma. na místě je nutné zaplatit kauci 100 euro / apartmán. V ceně pronájmu je elektřina, voda, plyn, topení, závěrečný úklid, ložní prádlo (výměna 1x týdně).

Stránky

Livigno na Facebooku